Parfymflaska

Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska
Parfymflaska

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

PARFYMFLASKA, tidigt 1900-tal, polykromt glas möjligen gjort i Murano, vitmetall, höjd 20,5 cm

Kuntoraportti

Slitage, ej funktionstestad

758176

Päivämäärä:

2020-04-11