Parfymflaska
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
PARFYMFLASKA, tidigt 1900-tal, polykromt glas möjligen gjort i Murano, vitmetall, höjd 20,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, ej funktionstestad
758176
Päivämäärä:
2020-04-11