GT Soigne Fickur 1920-tal 14K

GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
GT Soigne Fickur 1920-tal 14K

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GT SOIGNE, fickur, 1920-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, mineralglas, inre lock gulmetall, serie nr. 61550, diam ca 50 mm, vikt ca 87.4 g

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

758177

2020-04-13