GT Soigne Fickur 1920-tal 14K
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GT SOIGNE, fickur, 1920-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, mineralglas, inre lock gulmetall, serie nr. 61550, diam ca 50 mm, vikt ca 87.4 g
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
758177
2020-04-13