Tissot armbandsur 1930-tal 14/18K

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TISSOT, armbandsur, 1930-tal, manuellt urverk, plexiglas, boett 14K, rödguld, länk manglad pansar, 18K, svenska stämplar, diam ca 21 mm, vikt ca 16.3g

Bruksslitage. Glas med spricka. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

758179

2020-04-13