Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VEVGRAMMOFON, His Masters Voice, låda av mahogny, trol 1920-tal, ca 26x57x44 cm, medföljer stenkakor
slitage, nyckel saknas till lock
758197
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här