Vevgrammofon His Master Voice

Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice
Vevgrammofon His Master Voice

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VEVGRAMMOFON, His Masters Voice, låda av mahogny, trol 1920-tal, ca 26x57x44 cm, medföljer stenkakor

slitage, nyckel saknas till lock

758197

2020-04-13