Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt AH Belysning, stomme i mässing, höjd ca 140 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, fungerar enligt uppgift
758258
2020-04-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner