Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt AH Belysning, stomme i mässing, höjd ca 140 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, fungerar enligt uppgift

758258

2020-04-09