Klubbat för:
1 700 SEK
1 200 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt AH Belysning, stomme i mässing samt mörkbetsad ek, höjd ca 140 cm
Fungerar enligt uppgift , smärre slitage
758259
2020-04-09