Fållbänk

Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk
Fållbänk

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FÅLLBÄNK, 1800-tal, mörkbetsad furu, konturerad list, fällbart lock, sitthöjd 44, 176x59 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage, lagningar, maskstunget

758263

2020-04-09