Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FÅLLBÄNK, 1800-tal, mörkbetsad furu, konturerad list, fällbart lock, sitthöjd 44, 176x59 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, lagningar, maskstunget
758263
2020-04-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner