Skålfat

Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat
Skålfat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLFAT, tenn, 1700-tal, otydliga stämplar, höjd 4, diameter 52 cm

Bristningar, bucklor

758271

2020-04-06