Bykkar

Bykkar
Bykkar
Bykkar
Bykkar
Bykkar
Bykkar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BYKKAR, koppar, förtennad insida, diameteer, 40 cm, höjd 23 cm (29 cm inkl hänklar)

Åldersrelaterat slitage, bucklor, lagningar

758276

2020-04-13