Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BYKKAR, koppar, förtennad insida, diameteer, 40 cm, höjd 23 cm (29 cm inkl hänklar)
Åldersrelaterat slitage, bucklor, lagningar
758276
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här