Kakelplattor

Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor
Kakelplattor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAKELPLATTOR, s.k flisor, 20 st, bl.a Holland, Delft, 16/1700-tal samt Afghanistan möjligen 1500-tal, ca 13x13 cm vardera

Skador och slitage

758277

2020-04-06