Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAKELPLATTOR, s.k flisor, 20 st, bl.a Holland, Delft, 16/1700-tal samt Afghanistan möjligen 1500-tal, ca 13x13 cm vardera
Skador och slitage
758277
2020-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här