Hilding Linnqvist färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Stilleben, signerad Hilding Linnqvist, 60/300, färglitografi, ca 68x38 cm

758278

2020-04-08