Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): vaser, 3 st, Gustavsberg, miniatyrer, stengods, blå harspäls, aniara samt turkos glasyr, signerad Friberg samt med Studiohanden, årsbokstav M, höjd 3,5-5 cm

Smärre slitage

758280

2020-04-15