Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): vaser, 2 st, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerade Friberg samt med Studiohanden, den mindre daterad 1977 samt den andra med otydlig årsbokstav, höjd ca 5-7,5 cm

Smärre slitage

758303

2020-04-15