Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNA, 1900-talets andra hälft, diabas, höjd ca 25 cm

Mindre nagg

758320

2020-04-09