Klubbat för:
24 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
SIGVARD BERNADOTTE, "Vitsippor", matta, rölakan, signerad SB, tillverkad på Nils Nessims Textilateljéer, ca 230x170 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fläckar
758326
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner