Otto Schulz, tillskrivet, barskåp, Boet
Klubbat för:
8 000 SEK
12 000 SEK
OTTO SCHULZ, tillskrivet, barskåp, Boet, Göteborg 1930- 40-tal, fanerat med mahogny, välvda pardörrar klädda med brunt konstläder och pärlspikar av mässing, två lådor nedtill, invändigt förberett för belysning, höjd 140, 100 x 40 cm
nyckel medföljer, smärre slitage, omklätt
758336
2020-04-05