Masker

Masker
Masker
Masker
Masker
Masker
Masker
Masker
Masker

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MASKER (2) Afrika, 1900-tal, skurna i trä samt ytbehandlade med bl a kalk, höjd ca 23 cm

Nagg, slitage

758342

2020-04-09