Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULPTUR i form av lejon, 1900-tal, skuren i trä samt betsad, höjd ca 13 samt längd 21 cm

Några sprickor, slitage

758353

2020-04-09