Sättungsplatta

Sättungsplatta
Sättungsplatta
Sättungsplatta
Sättungsplatta

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄTTUNGSPLATTA, gjutjärn, 1800-talets senare del, ca 58x74 cm

rost, patina, slitage

758358

2020-04-24