Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN Metall, lackerad i vitt, perforerade hyllplan, höjd 84 cm, bredd 50 cm

slitage, däckens gummi med skador, framdäck skadat

758363

2020-04-13