Bengt-Göran Karlsson

Bengt-Göran Karlsson
Bengt-Göran Karlsson
Bengt-Göran Karlsson
Bengt-Göran Karlsson
Bengt-Göran Karlsson
Bengt-Göran Karlsson

Klubbat för:

6 000 SEK

7 000 SEK

BENGT-GÖRAN KARLSSON (född 1954): Café i det gröna, signerad, olja på duk, ca 73x90 cm

758368

2020-04-06