Champagnekylare Barris

Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris
Champagnekylare Barris

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, tenn och mässing, Frankrike, ca 1900, märkt "E. Barris & Cie, REIMS", stämplad ARGIT Paris, höjd 19,5, diameter ca 19 cm

Bruksslitage

758370

2020-04-09