Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
BYRÅ med marmorskiva, omkring 1900-talets mitt, inläggningar i front, höjd ca 73 cm, 87x41 cm
nyckelskylt lös, nyckel saknas, fanérskador
758384
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här