Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SÄNGBORD med marmorskiva, hjultrissor, bemålat i svart, höjd 74 cm, 42x30 cm utan skiva
skiva med nagg samt spricka, knopp lös, slitage
758386
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här