Sängbord
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SÄNGBORD med marmorskiva, hjultrissor, bemålat i svart, höjd 74 cm, 42x30 cm utan skiva
Kuntoraportti
skiva med nagg samt spricka, knopp lös, slitage
758386
Päivämäärä:
2020-04-10