Ostrongafflar i silver

Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver
Ostrongafflar i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 200 SEK

OSTRONGAFFLAR (9) i silver, sekelskift, stämplade Minerva, Paris, handtagen i vit bakelit, längd ca 14,5 cm

Sprickor i skaften, smärre slitage

758388

2020-04-09