Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 200 SEK
OSTRONGAFFLAR (9) i silver, sekelskift, stämplade Minerva, Paris, handtagen i vit bakelit, längd ca 14,5 cm
Sprickor i skaften, smärre slitage
758388
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här