Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början, rödlackerad tratt, ekfodral, fodralets mått ca 31x31 cm
skador, slitage, ej komplett
758397
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här