Möblemang
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÖBLEMANG omkr 1930-tal, bemålat i vitt, 7 dlr, 2 karmstolar (sitthöjd ca 48 cm, bredd 56 cm), 2 stolar (sitthöjd ca 48 cm, bredd 39 cm), soffa (längd 140 cm, sitthöjd 48 cm), 1 bord (höjd 76 cm, diam 50 cm), 1 taburett (höjd 47 cm, bredd 71 cm, medföljer extra tyg
bruksslitage
758406
2020-04-10