Möblemang

Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang
Möblemang

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖBLEMANG omkr 1930-tal, bemålat i vitt, 7 dlr, 2 karmstolar (sitthöjd ca 48 cm, bredd 56 cm), 2 stolar (sitthöjd ca 48 cm, bredd 39 cm), soffa (längd 140 cm, sitthöjd 48 cm), 1 bord (höjd 76 cm, diam 50 cm), 1 taburett (höjd 47 cm, bredd 71 cm, medföljer extra tyg

bruksslitage

758406

2020-04-10