Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD i rokokostil, 1800-tal, lådor på kortsidor, mahognyfaér, höjd ca 70 cm, 67x36 cm

slitage

758411

2020-04-10