Skulpturer
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKULPTURER (7) samt KRUCIFIX, 1800/1900-tal, 2 skurna i trä med kredrring och bemålning, krucifixen i metall och trä, höjd mellan ca 13-37 cm
Allt ej komplett, omfattande skador och slitage
758413
2020-04-09