Skulpturer

Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer
Skulpturer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTURER (7) samt KRUCIFIX, 1800/1900-tal, 2 skurna i trä med kredrring och bemålning, krucifixen i metall och trä, höjd mellan ca 13-37 cm

Allt ej komplett, omfattande skador och slitage

758413

2020-04-09