Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJ, modell 2236, "Bond", Natuzzi, Italien, 2000-tal, delbar rygg, helstoppade med tygklädsel på snurrbar metalfot, sitthöjd ca 43, höjd 104 cm
Obetydligt slitage
758423
2020-04-09