Stig Lindberg, Spisa Ribb
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, 17 dlr, "Spisa Ribb", 10 kaffekoppar m. fat, 5 assietter (diameter 17), 1 mindre skål (diameter 9), 1 större skål skål (diameter 10,5)
Smärre slitage, smårepigt, små snagg i botten på vissa delar
758427
2020-04-09