Stig Lindberg, Spisa Ribb

Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb
Stig Lindberg, Spisa Ribb

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, 17 dlr, "Spisa Ribb", 10 kaffekoppar m. fat, 5 assietter (diameter 17), 1 mindre skål (diameter 9), 1 större skål skål (diameter 10,5)

Smärre slitage, smårepigt, små snagg i botten på vissa delar

758427

2020-04-09