Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERLAND BRAND (född 1922): komposition, akvarell, signerad, mått 63x48 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad passepartout
758429
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här