Max Papart olja på pannå

Max Papart olja på pannå
Max Papart olja på pannå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): komposition, signerad Max Papart, olja på pannå, 21 x 27 cm.

Färgbortfall

758431

2020-04-09