TECHNOFIX Alpine Express 300

TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300
TECHNOFIX Alpine Express 300

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TECHNOFIX "Alpine Express 300", 1950/60-tal, Väst-Tyskland, två rälsbussar med nyckeluppdragen mekanism, litograferad plåt, medföljer originalkartong samt 1 extra vagn från 1950-talet som ej tillhör banan , längd utfälld ca 83x17 cm , nyckel finns

Fungerar vid inskrinvningstillfället, originalkartong med bruksslitage

758436

2020-04-09