Lars Matson oljemålning

Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS MATSON (1933-94): "Dynglasset", signerad och daterad Lars Matson -78, akvarell, mått ca 60x40 cm

758445

2020-04-09