Lennart Kärrabo målning

Lennart Kärrabo målning
Lennart Kärrabo målning
Lennart Kärrabo målning
Lennart Kärrabo målning
Lennart Kärrabo målning
Lennart Kärrabo målning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART KÄRRABO (1927-2007), "Mirage", akryl på duk, signerad a tergo samt daterad -78, mått ca 150x150 cm

758450

2020-04-09