Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GÖTEBORGSSTOLAR, 10 st, 1900-talets slut, randig textilklädsel, delvis stämpelmärkta Wigells, rödbetsat trä, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
758453
2020-04-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner