6 stolar sk göteborgsstolar

6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar
6 stolar sk göteborgsstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GÖTEBORGSSTOLAR, 10 st, 1900-talets slut, randig textilklädsel, delvis stämpelmärkta Wigells, rödbetsat trä, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

758453

2020-04-09