Wennersten oljemålning

Wennersten oljemålning
Wennersten oljemålning
Wennersten oljemålning
Wennersten oljemålning
Wennersten oljemålning
Wennersten oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

LENNART WENNERSTEN (1900-tal): Figurer vid träd, signerad L. Wennersten, olja på pannå, ca 31x51 cm

Kuntoraportti

758462

Päivämäärä:

2020-04-08