Wennersten oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
LENNART WENNERSTEN (1900-tal): Figurer vid träd, signerad L. Wennersten, olja på pannå, ca 31x51 cm
Kuntoraportti
758462
Päivämäärä:
2020-04-08