Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st., s.k. skrattstolar, bonat trä, 1800/1900-tal, sitthöjd 46 cm, sittdjup ca 40 cm
Bruksslitage, avskav tyg med fläck
758508
2020-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här