Louis Devedeux oljemålning

Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning
Louis Devedeux oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LOUIS DEVEDEUX (1820-1874): Orientalisk interiör, olja på pannå, signerad L. Devedeux, ca 42x32 cm

758529

2020-04-08