Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
GEORGE ARMFIELD SMITH (1808-1893): Stuginteriör, signerad och daterad G Smith, 1850-1851, olja på pannå, ca 41x51 cm
Krackeleringar
758530
2020-04-08