George Armfield Smith oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

GEORGE ARMFIELD SMITH (1808-1893): Stuginteriör, signerad och daterad G Smith, 1850-1851, olja på pannå, ca 41x51 cm

Krackeleringar

758530

2020-04-08