Samovar Shaw & Fisher Sheffield

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, tenn, England, Shaw & Fisher, Sheffield, 1900-talets början, empirestil, med uppsvängda hänklar, nr 4986, höjd ca 38 cm

Slitage

758546

2020-04-08