Karmstolar Erik Kirkegaard

Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard
Karmstolar Erik Kirkegaard

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1960-tal, Høng stolefabrik, Danmark, 1960-tal, teak, sits i läder, sitthöjd ca 43 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, omfattande slitage och läder

758561

2020-04-10