David Rosén byrå
Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
DAVID ROSÉN, byrå ur Futura-serien, fanerad i mahogny, mässingshandtag, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft, byrån brickmärkt, höjd ca 74, 60x40 cm
Fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage.
Nyckel saknas.
758602
2020-04-15