Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, betsad bok, på trissor, detaljer i mässing, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra hälft, märkt, höjd ca 105 cm
Bruksslitage
758607
2020-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här