Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMBORD, 1900-talets mitt, runt med tre ben, detaljer i mässing, zinkplåt inuti, höjd ca 37,5, diameter 30 cm

Smärre bruksslitage

758610

2020-04-10