Johnson Bros America Historic servis
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNSON BROS, matservis, 60 dlr, "Historic America", filntgods, bestående av: 12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 24 assieter, 6 upplägningsfat i varierande storlek, 2 tekoppar med fat, 1 såskar, 1 kanna, 2 skålar,
Bruksslitage, mindre nagg kan förekomma, medföljer 1 fat till tekopp
758611
2020-04-10